MARCHE  ABRUZZO MARCHE
ABRUZZO
Pravidelná
autobusová
linka

Jak si vybrat vhodného autobusového dopravce na cestu do Itálie?

Těžká otázka. Vyberte si prostě toho nejlepšího, tím určitě nic nezkazíte. Vyberte si Gumdrop.

Profesionálové s více než 15letou zkušeností

Přátelský kolektiv se snaží vždy vyjít vstříc vašim požadavkům. Naši řidiči jsou pečlivě vybíráni a pravidelně školeni. Před jízdou jsou řádně odpočinutí. Díky našim více než 15letým zkušenostem a širokému vozovému parku se nemusíte bát, že se s námi nedostanete do místa Vaší dovolené včas.

Nejmodernější vozový park

Dopravu zajišťujeme nejmodernějšími autobusy značky Setra. Průměrné stáří vozového parku je 3 roky. Naší prioritou jsou kvalita a komfort, proto našim autobusům nechybí polohovatelné sedačky, bezpečnostní pásy, klimatizace, TV, wifi připojení, kávovar, lednice, toaleta a další.

100% informovanost

Jako jedni z mála dopravců jsme schopni Vás dopředu informovat o čase zpátečního odjezdu, abyste si v klidu mohli naplánovat i svůj poslední den dovolené.

Itálie je nám koníčkem!

Místní prostředí velmi dobře známe a tak se vám nemůže stát, že s námi „zabloudíte“. Řidiči vám rádi poradí se všemi dotazy a jsou připraveni řešit i mimořádné situace.

Pozitivní ohlasy od našich klientů

Největší radostí nám je samozřejmě pozitivní ohlas od našich klientů, kteří nám tak ukazují, že to, co děláme, děláme správně. Neustále se snažíme vylepšovat naše pracovní a provozní postupy a nespíme na vavřínech.

„Cesta proběhla naprosto suprově, vynikající a velmi příjemní a ochotní řidiči. Super autobusy. I když jsme jeli spoustu hodin, cestu jsme si užívali. Velké díky i celé firmě, která na nás udělala obrovský dojem. Vy snad jste z jiné planety. Pokud pojedeme na příští dovolenou autobusem, tak jedině s vámi.“
Renata

Ilustrace