MARCHE  ABRUZZO MARCHE
ABRUZZO
Pravidelná
autobusová
linka

Jaké jsou naše destinace v Itálii?

Marche

Cupra Marittima

Klidné městečko Cupra Marittima Vás přivítá nádherným a čistým mořem, písečnou pláží a především překrásnou promenádou, kterou můžete využít pro večerní procházku a poznat tak místní kulturu.

Tortoreto Lido

Překrásné město Tortoreto Lido nacházející se v oblasti Abruzzo nabízí svým návštěvníkům nejen písečnou pláž s pozvolným vstupem do moře, promenádu, která postupuje až do blízkého městečka Alba Adriatica, ale můžete zde navštívit i vyhlášený aquapark Onda Blu.

San Benedetto del Tronto

Toto městečko nacházející se v oblasti Marche je díky svému obrovskému množství palem a různorodých oleandrů nazýváno Palmovou riviérou. Navštivte proto s námi tento ráj na zemi.

Abruzzo

Martinsicuro

Pokud rádi holdujete nočnímu životu, neváhejte s námi navštívit Martinsicuro. Toto městečko nabízí nejen rozmanitý společenský život, ale především nádherné pláže s výhledem na horský masiv Grand Sasso.

Villa Rosa

Část z oblasti Martinsicuro nabízí naopak klidnější noční život a proto je vhodné pro rodiny s dětmi. Pří dlouhých chvílích můžete navštívit sousedící Albu Adriaticu a to díky promenádě lemovanou palmami spojující tato dvě místa.

Alba Adriatica

Dalším, velmi oblíbeným střediskem je Alba Adriatica, která se pyšní krásnou písečnou pláží a bohatým společenským životem. Tak neváhejte a navštivte s námi i toto nádherné italské město.

Roseto Degli Abruzzi

Nádherná palmová promenáda, písečná pláž s čistým mořem a poloha na úpatí pohoří Gran Sasso. Vydejte se s námi do městečka Roseto Degli Abruzzi, které jistě splní všechny Vaše přání.

Pineto

Dominantou toho městečka je bezesporu překrásný piniový háj, který nabízí možnost úkrytu před žhavým letním sluncem. Samozřejmostí jsou i písečné pláže a čisté moře. Pokud máte zájem o klidnou dovolenou s Vaší rodinou, neváhejte a vyrazte s námi právě do Pineta.

Silvi Marina

Pojeďte s námi do tohoto nádherného městečka s písečnou pláží, promenádou lemující pobřeží, kde můžete ochutnat místní italskou zmrzlinu či posedět v místních kavárnách a barech. Pro načerpání sil na dovolené dozajista přispěje i vůně lékořice, která se line místními uličkami.

Ilustrace