MARCHE  ABRUZZO MARCHE
ABRUZZO
Pravidelná
autobusová
linka

Proč jet na dovolenou do Itálie autobusem?

Doprava autobusem do Itálie se proti cestě osobním vozem může na první pohled zdát zdlouhavá a nepohodlná, ale opak je pravdou. Ptáte se proč? Protože:

Autobus šetříme vaše nervy a peněženku

Unavené oči, bolavá záda, rodinné šarvátky a neustálý boj s GPS. I tak vypadá běžná realita cestování v osobním voze. Poplatky na rakouských a italských dálnicích mohou značně navýšit Váš rozpočet vyčleněný na dovolenou. Při využití služeb autobusové společnosti si můžete tyto starosti odpustit a finanční prostředky využít dle vlastní volby.

Volný čas pro vás navíc

Cestou autobusem se můžete věnovat aktivitám, na které byste během řízení vašeho osobního vozu neměli čas. Například četbě časopisu nebo napínavého románu, shlédnutí filmových trháků atd.

Nepřetržitý servis na palubě

Máte právě chuť na chlazený nápoj nebo teplou kávu a teprve před chvílí jste absolvovali vaši naplánovanou zastávku? Potřebujete si odskočit na toaletu? V autobusech Gumdrop žádný problém.

Pojízdný turistický průvodce

Cestu autobusem můžete mj. využít i k rozhovoru s ostatními cestujícími a zjistit cenné rady a informace o vaší cílové destinaci. Protože s námi cestují pravidelní klienti, je to ta nejjednodušší cesta, jak se dozvědět, kde se nejlépe najíte, kam si zajít nakoupit suvenýry, či kde si manželka a dcera koupí tu nejlepší kabelku a plavky. Takový pojízdný turistický průvodce, nemyslíte?

Pár dní dovolené navíc

Jste unaveni a nechce se vám řídit? Chcete prostě jen zavřít oči a spát? V našich luxusních autobusech můžete. Na dovolenou si člověk jezdí odpočinout a absolvovat na začátku několikasetkilometrovou štreku znamená, že se první dny dovolené budete z cesty osobním vozem vzpamatovávat. Chcete-li si svou dovolenou užít již od prvního dne naplno, je autobus Gumdrop ta správná volba.

Ilustrace